ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

Γιαννακοπούλου Ευαγγελία ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΕΜΠ
Στεργιαλής  Άγγελος ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ     
Κανή  Έλενα ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΚΠΑ     
Τζιώλης  Γεώργιος ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/MIO ΠΑΤΡΩΝ        
Καψάλης  Χριστόφορος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ    
Κούρτη  Πηνελόπη ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΔΠΘ            
Μασσαλή  ΄Ελενα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΘ          
Κατσιώρη  Έλενα ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ            
Καζάκου  Ιουλία ΜΗΧ/ΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/MIO ΠΑΤΡΩΝ
Καζάκος  Βασίλης ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΘ          
Μπέκου  Αλεξάνδρα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ            
Χριστοπούλου Διονυσία ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΠΘ            
Κόπανος Γιώργος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ    
Κούση Μαρία ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΠΘ            
Γρηγοριάδης Ανδρέας ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
Χρυσικού Φωτεινή ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ        
Σύρρος Αλέξανδρος ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/MIO ΠΕΙΡΑΙΑ    
Λιόγκας Θεοχάρης ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ      
Μπουμπούλη Χρύσα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝ/MIO ΔΥΤ. ΜΑΚ.      
Βαλμαντώνη Γεωργία ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ      
Κατσιάδας Γρηγόρης ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  ΔΙ.ΠΑ.Ε.        
Ράπτη Σοφία ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ     
Τραχίλης  Γεώργιος ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Φωτάκης Γρηγόρης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΠΘ
Νταγιάντα Μαρία ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ      
Παπαϊωάννου Βασίλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ  ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
Ποσονίδης Θεόδωρος ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ          
Σαράκης Ορέστης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΜΑΚ.    
Λωρίδα Κων/να ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ      
Παπανικολάου Μαργαρίτα ΜΗΧΑΛΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  
Αναστασίου Μαρία ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ  
Κυριακοπούλου Γλυκερία ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ  
Παπατριανταφύλλου Γιώργος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΔΠΘ        
Δομοζοπούλου Βάσια ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  
Μουσελές Γιώργος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ    
Γαλαζούλα Κατερίνα ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    
Κοντούλη  Γιούλη ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ      
Βέμη Όγλα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αναστασίου Λαμπρινή ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ  ΔΠΘ
Αθανασιάδη Μαρία ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ    
Ζωναράς-Γεωργίου  Αποστόλης ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Γρίβα Ευτυχία ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ. ΜΑΚΕΔ.
Καλαϊντζίδη Παρασκευή ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΠΘ        
Λυμπέρη Ειρήνη ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ        
Ευθυμίου Κατερίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ  
Αλεξάς Χρήστος ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Α.Ε.Ν.        
Μπακάλη Ιωάννα ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ        
Κολλάρα Αλεξάνδρα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΜΑΚ.    
Καρύτσα  Τόνια ΕΠΙΣΤ.  ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ &  ΤΗΣ ΑΓ. ΣΤΗΝ ΠΡ/ΚΗ ΗΛ. ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Νάκου Ειρήνη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ      
Καμμένου Αγάπη ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙ.ΠΑ.Ε.      
Ζωναράς- Γεωργίου  Χρήστος ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΣΝ.  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
Πιστιόλας Ραφαήλ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΔΙ.ΠΑ.Ε.
Γκάμπου Μαριάντη ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΔΥΣΗΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε.  
Βάτσικας Θοδωρής ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ      
Μαρνέζου Πολίνα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ        
Λαμπράκη Φρόσω ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ    
Σακκάς Κυριάκος ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ    
Ασημακούλα Μαρία ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΑΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ  
Γκουρνέλου Κωνσταντίνα ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  
Μοίρης  Σπύρος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε.    
Τζάρτζου Νάνσυ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤ. ΜΑΚ.  

 

Close Menu